auto mechanika warszawa wola
auto mechanika warszawa wola

Strefa Kobiet

Liczba kobiet kierowców z roku na rok rośnie. Naprawą samochodów jednak wciąż zajmują się wyłącznie mężczyźni. Nie zmienia to faktu, że coraz więcej dam musi radzić sobie z samochodem we własnym zakresie. Dlatego właśnie postanowiliśmy propagować ideę "serwisu przyjaznego kobietom". Rozumiemy, że kobiety są takimi samymi kierowcami jak mężczyźni. Uważamy, że każda kobieta ma prawo korzystać z samochodu spokojna, o jego stan techniczny. Część kobiet aktywnie interesuje się motoryzacją, dla innych samochód stanowi wyłącznie narzędzie pracy i nie czują potrzeby poznawania szczegółów jego działania. Staramy się odpowiadać na potrzeby obydwu tych grup:

[Rozmiar: 52 bajtów] Jeśli chcesz być na bieżąco? Możesz na bieżąco kontrolować każdy szczegół naprawy. Z przyjemnością wytłumaczymy Ci dokładnie, jakie prace powinny być wykonane i dlaczego.
[Rozmiar: 52 bajtów] Jeśli interesuje Cię tylko efekt - zajmiemy się Twoim samochodem, nawet bez konieczności, Twojej wizyty w serwisie. Wystarczy jeden telefon, a odbierzemy, naprawimy i odstawimy auto, pod wskazany przez Ciebie adres.

To do Was Panie kierujemy ofertę usług DOOR to DOOR , zapewniając tym samym komfort z użytkowania pojazdu oraz wygodnej i szybkiej obsługi na poziomie ASO.
auto mechanika warszawa
auto mechanika warszawa
MOTOWOLA
ul. Kolejowa 12
01-210 Warszawa
tel. 693 30 66 22
biuro@motowola.pl
Poniedziałek - Piątek
8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00